Největší nesoutěžní přehlídka dřevěné architektury v Česku – Salon dřevostaveb 2014!

Největší nesoutěžní přehlídka dřevěné architektury v Česku – Salon dřevostaveb 2014!

VÝZVA ARCHITEKTŮM: Zúčastněte se Salonu dřevostaveb 2014!
Uzávěrka přihlášek je již 7. 10. 2013.

Architekti a architektonická studia, kteří jste v poslední době dokončili realizaci jakéhokoliv stavby s použitím dřeva přihlaste své realizace k účasti na přehlídce Salon dřevostaveb 2014

logo 2014 MODRESalon dřevostaveb je největší nesoutěžní přehlídka české dřevěné architektury. Je ideální příležitostí pro zviditelnění prací architektů a zároveň možností ke srovnání s „výsledky“ ostatních kolegů. 9. ročník Salonu dřevostaveb proběhne tradičně v rámci veletrhu Dřevostavby 2014 na výstavišti v pražských Holešovicích od 6. do 9. února 2014.

Díky účasti v tomto projektu získáte:

  • možnost prezentaci své stavby na výstavě (zahájení výstavy proběhne v únoru na specializovaném veletrhu Dřevostavby, v průběhu roku putuje po dalších městech ČR i SR)
  • možnost představit svou stavbu formou přednášky v rámci Mozaiky dřevostaveb
  • uvedení stavby v oblíbené publikaci Ročenka dřevostaveb
  • účast na dalších doprovodných akcích Salonu

V Salonu jsou vítány všechny stavební druhy (od staveb inženýrských přes průmyslové objekty až po rodinné domy či rekreační stavby). Kritériem pro nominaci do výstavy je realizace, která je odpovědná k životnímu prostředí a zároveň nerezignuje na kvalitu architektury a designu.

Pro účast na Salonu dřevostaveb 2014 zašlete náhled jedné či více vašich staveb (fotografie realizace a základní výkresy) na e-mail koordinátorky Salonu dřevostaveb – Ing. arch. Kláry Křenové k.krenova@prodesi.cz (tel. 606 365 669; 283 853 424).

Více informací o Salonu dřevostaveb 2014.

NOVATOP je už po třetí partnerem nesoutěžní výstavy toho nejlepšího, co v oblasti dřevěné architektury za poslední dobu vzniklo.

Publikováno 6.10. 2013

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?