Dům s úchvatným výhledem na Pustevny

Klíčová slova: Dřevo&Stavby | Dřevostavby MC
Dům s úchvatným výhledem na Pustevny

“Našli jsme pozemek na velké louce, který nás uchvátil výhledem na Pustevny, a rozhodli jsme se zde postavit si dům s bezprostředním propojením s přírodou,” říká majitel této moderní dřevostavby a dodává: “Hrubá stavba byla hotová za čtyři dny, během čtyř měsíců jsme pak přejímali kompletní dílo. Chyběla jen kuchyňská linka. Průběžně jsme s radostí jezdili sledovat, jak dům roste před očima, a na rozdíl od mnohých známých, pro které byla stavba domu noční můrou, jsme nenarazili na jediný vážný problém.”

Pojďte dál! Spolu s časopisem Dřevo&Stavby vás zveme na návštěvu, kde se přímo z úst majitelů můžete dozvědět, jak vznikal projekt, jak rostl dům a jak se jim dnes bydlí.

Své sympatie k tomuto domu můžete vyjádřit hlasováním v soutěži Dřevostavba roku a něco hezkého vyhrát!

_DSC7625„Investoři nám dali od počátku plnou důvěru, což bylo velmi příjemné. Měli jasnou představu o domě i konstrukčním systému a sladili ji s pomocí architekta. Dřevo v interiéru se jim zalíbilo natolik, že během výstavby přibývalo pohledových stěn a nakonec jsou z NOVATOPu i schody a zábradlí,” ohlíží se za realizací Martin Novák, jednatel společnosti Dřevostavby MC, Certifikovaný NOVATOP partner.

Těší nás, když se  dřevo promítá ve své přírodní podobě do interiérů domů, jako v tomto  případě. Děkujeme investorům i týmu  Dřevostavby MC za krásnou referenci.

Jak se dům stavěl najdete v sekci Reference.

CZ_2012_drevostavby_mc_trojanovice (4)

 

 

 

 

Publikováno 27.7. 2014

Fotogalerie

Všechny reference

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?