FUTURA FREESTYLE je Domem roku 2014

Klíčová slova: Domesi
FUTURA FREESTYLE je Domem roku 2014

Futura Freestyle od našeho certifikovaného partnera Domesi bodovala v soutěži Dům roku 2014, kterou již devatenáctým rokem pořádá vydavatelství Business Media a časopis Můj Dům. V hodnocení odborné poroty se utkala s dalšími 25 projekty a získala 1. místo v kategorii typových domů.

Gratulujeme a zároveň děkujeme za krásnou referenci!

Pod názvem Domesi Concept House je tento dům postaven ve vesnici Pulečný v Libereckém kraji. Zájemci o bydlení v moderní dřevostavbě v něm mohou strávit víkend či prázdniny, aby se přesvědčili o jeho komfortu a ergonomické vyladěnosti.Futura Freestyle_Pulecny_10

“Freestylka” – jak jí autoři familiérně přezdívají, je dům pro ty, kteří ani u typového domu nerezignovali na komfort moderního bydlení a design. Tento dům je o multifunkčním prostoru a může sloužit jako rodinný nebo víkendový dům.
Nosná konstrukce domu je postavena z masivních dřevěných panelů NOVATOP (CLT) s maximálním využitím pohledového dřeva v interiéru. Dům je navržen pro 3 – 4 osoby s dispozicí 3+kk a užitnou plochou 76,5m2. Díky platformě II.NP lze užitnou plochu rozšířit až na 108m2 (4+kk). Celý dům je maximálně otevřen a propojen s exteriérem, zároveň však poskytuje potřebné soukromí.

obr (1)

Chcete prožít víkend nebo dokonce celý týden v téhle nádherné dřevostavbě? Zahrajte si náš TETRIS a můžete si na vlastní kůži vychutnat komfort bydlení a krásu architektury téhle moderní dřevostavby od společnosti Domesi.

Více informací naleznete na www.domesiconcepthouse.com

Publikováno 27.2. 2014

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?