Futura Freestyle na břehu třeboňského rybníka

Klíčová slova: Domesi
Futura Freestyle na břehu třeboňského rybníka

Investoři si Třeboňsko zamilovali. Koupili pozemek přímo na břehu jednoho z místních rybníků a začali přemýšlet, co by měli na takovém krásném místě vybudovat.

Návštěva veletrhu Dřevostavby 2011 rozhodla!

„Když jsme vešli do výstavní haly a uviděli dům Futura Freestyle  od ateliéru Prodesi|Domesi ve skutečné velikosti, byli jsme oba nadšeni. Líbila se nám velikost, styl i způsob založení se vzduchovým polštářem pod přízemím. Pak šlo všechno ráz na ráz. V únoru 2011 jsme na výstavě vybrali dům, do dubna probíhaly úpravy projektu a jeho schvalování, pak se vybetonovaly patky, a když beton uzrál, začalo se stavět. Celý dům byl hotový za čtyři měsíce a na podzim téhož roku jsme sem tak mohli začít jezdit a zařizovat interiér a doladit terénní úpravy…“ více se dočtete v reportáži, která vyšla v aktuálním čísle časopisu  Dřevo&stavby č. 4.

Konstrukce domu je postavena z masivních panelů NOVATOP, dřevo v interiéru je ve velké míře přiznané, podlahy jsou z našich biodesek (třívrstvých desek). Příběh tohoto domu začal na veletrhu Dřevostavby 2011 .

FF_okno

Úžasný je výhled z velkého okna ve štítě. Západy slunce jsou tu jako malované.

Děkujeme investorům za tuto příležitost.

Návrh a realizace: Prodesi|Domesi

Foto: Martin Zeman

Publikováno 5.8. 2013

Fotogalerie

Všechny reference

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?