Hledáme Pasivní dům 2016 !

Klíčová slova: ČR
Hledáme Pasivní dům 2016 !

Pomozte nám!

Soutěžní přehlídka Pasivní dům 2016 hledá nejzajímavější úsporné domy v České republice. Mezi 13 finalisty jsou 3 rodinné domy postavené z NOVATOPu v režii NOVAHOME! To považujeme za obrovský úspěch!

Rozdělte hlasy mezi své favority a odešlete do 31. ledna 2017. Dům s nejvyšším počtem hlasů získá Cenu veřejnosti. Každý hlasující získává volnou elektronickou vstupenku na veletrh FOR PASIV 2017. Hlasujte zde!

Pasivní domy jsou nejmodernější stavby současnosti. Jsou kvalitně postavené, ekologické a zdravé pro své obyvatele. V Česku se jich každoročně postaví stovky, stejně jako energeticky úsporných budov.

Soutěžní přehlídka Pasivní dům 2016 hledá, mapuje a oceňuje nejzajímavější úsporné domy. Ať už ty nulové, pasivní nebo s velmi nízkou energetickou náročností, rodinné, bytové, administrativní, ale i školy, domy úplně nové nebo do úsporné energetické třídy nově zrekonstruované.

Cílem je představit široké veřejnosti moderní české stavby 21. století a ocenit nejlepší úsporné projekty současnosti. Více informací www.pasivnidumroku.cz

Publikováno 18.1. 2017

Fotogalerie

Všechny reference

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?