I letos bude středovou halu veletrhu Dřevostavby zdobit NOVATOP

Klíčová slova: Česká republika | veletrhy
I letos bude středovou halu veletrhu Dřevostavby zdobit NOVATOP

drevena_jeskyne_fakulta_architektury_CVTU_3Návštěvníci veletrhu Dřevostavby 2014 si od 6. do 9. února budou moci připomenout unikátní dřevěnou jeskyni, která prezentuje vlastnosti vrstveného dřeva do těch nejmenších detailů. NOVATOP se za posledních osm let stal synonymem pro novou generaci dřevěných domů. Kombinuje v sobě vysoce vyspělou technologii, masivnost všech prvků a krásu dřeva v jeho přírodní podobě. Je úspěšným příkladem, že moderní technologie mohou fungovat v dokonalém souladu s přirozeným životním stylem a šetrností vůči přírodě.

foto_drevostavby_2014_domesi_malyVe stejné hale budou k vidění v životní velikosti hned dva domy postavené z NOVATOPu, a to pod hlavičkou Prodesi/Domesi. V celé své kráse a bez šatů (odhalená konstrukce) se představí domy s názvem Futura Freestyle a Futura Neo. Všichni návštěvníci si tak budou moci udělat dokonalý obrázek o komfortnosti a prostornosti těchto dvou domů a o možnostech technologie NOVATOP, která získává stále více příznivců z řad stavitelů dřevěných domů.

 

Tým NOVATOP se na vás těší v expozici S6 ve středové hale Výstaviště v Praze Holešovicích.

Doporučujeme praktický návod na použití veletrhu

Na naší expozici náš už tradičně bude doprovázet stavební firma Dřevostavby MC – Certifikovaný NOVATOP partner, který má na svém kontě nejvíce postavených domů z NOVATOPu.

Publikováno 27.1. 2014

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?