Nabízíme práci na pozici:

Klíčová slova: Nabídka práce

Projektant – přípravář výroby, rozpočtář

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Místo výkonu práce: AGROP NOVA a.s., Ptenský Dvorek 99, 798 43 Ptení

Požadujeme:

  • Min. bakalářské vzdělání – stavební/dřevařský obor
  • Vztah ke dřevu jako stavebnímu materiálu, orientace ve stavebních materiálech a v oblasti dřevostaveb výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC (CAD programy- AutoCad, Cadwork; Microsoft office)
  • Cizí jazyk: AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • Příprava výrobní dokumentace v CAD/CAM
  • Kontakt se zákazníky a návrh technického řešení projektů v systému Novatop
  • Vytváření kalkulací
  • Účast na vývoji produktů

Nabízíme:

  • práci v mladém a dynamickém kolektivu
  • zázemí stabilní a rozvíjející se firmy obchodující po celém světě
  • seberealizaci a možnost podílet se na rozvoji firmy
  • Nástup možný ihned

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis spolu s fotografií na emailovou adresu:  josef.mynar@agrop.cz

Publikováno 12.3. 2014

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?