Novinky 2014 ve výrobě

Novinky 2014 ve výrobě

Co nového vám přinášíme s rokem 2014 ?

Snažíme se, aby naše produkty byly stále na vysoké úrovni a proto stále inovujeme a dále rozvíjíme náš sortiment. Díky této naší firemní filozofii patříme již více než 20 let ke spolehlivým dodavatelům na evropském trhu a úspěšně expandujeme i za oceán.

Změna systému lepení ve standardním sortimentu

Stále větší pozornost věnujeme parametrům stavebních produktů z hlediska zdravotní nezávadnosti, nároky na tyto parametry rostou i v celosvětovém měřítku. Jako jediný dodavatel vám nabízíme vícevrstvé desky (SWP) s certifikátem Natureplus již od roku 2008. V tomto trendu výroby pokračujeme i od ledna 2014. Přecházíme u všech našich standardních výrobků na nový systém lepení MU bez formaldehydu, a to od renomovaných dodavatelů, splňujících ta nejpřísnější kritéria. Hodnoty emisí formaldehydu jsou mnohem nižší než požadavky  třídy E1 a jsou dokonce níže než velmi přísné limity Natureplus.

Nová technologie na řezání povrchových lamel

Nainstalovali jsme nové pásové pily společnosti Fill, které mají výrazný vliv na kvalitu povrchových lamel a tím jsme dosáhli dalšího výrazného posunu v kvalitě povrchové vrstvy našich desek.

Automatické třídění kvalit

Nařezané lamely se skenují pomocí nejnovější generace skenerů od společnosti Microtec a digitálně se kontrolují vady dřeva.  Desky se tak automaticky dělí podle kvalit. Tato opatření nám umožňují udržovat vysokou a stabilní kvalitu našich desek, což hraje významnou roli především na nestálém trhu s kulatinou a řezivem.

 

Výše uvedená technologie řezání změní náš obvyklý sortiment vícevrstvých desek, o novinkách vás budeme informovat v nejbližších týdnech.

I nadále se budeme snažit být vám seriozním a stabilním obchodním partnerem a  jsme přesvědčeni, že naše nové technologie a naše firemní filozofie nám přinesou oboustranné výhody a užitek.

Publikováno 16.1. 2014

Fotogalerie

Všechny reference

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?