Pasivní dům FUTURA NEO, Říčany

Klíčová slova: ČR | Domesi
Pasivní dům FUTURA NEO, Říčany

FUTURA NEO – ideální bydlení pro ty, kteří hledají kvalitní bydlení a přitom nerezignovali na dokonalou architekturu.

V Říčanech právě vyrůstá z NOVATOPu první pasivní Futura NEO – jde o dům, v němž se v ideální rovnováze potkává vše, co jste od podobného domu kdy chtěli.

Futura NEO_web

Futura NEO – progresivní architektura, energetická úspornost, jedinečná logika vnitřního uspořádání a dostatek úložných prostor. To na necelých 100m2 užitné plochy za nečekaně příznivou pořizovací cenu obsahující vše, co je nezbytné – dům s dispozicí 5+kk a užitnou plochou 98m2, který je navržen pro 3 – 4 osoby a který splňuje všechny požadavky moderního bydlení a přitom nerezignuje na kvalitní architekturu. Je to tedy ideální bydlení jak pro mladou rodinu s dětmi, tak pro ty, kteří  mají rádi kvalitní architekturu.

Tento dům bude v rámci Dnů pasivních domů ve dnech 7. – 9. listopadu 2014 zpřístupněn veřejnosti.

Při jednání s klienty jsem se v poslední době poměrně často setkával s požadavkem domu, jehož užitná plocha by neměla přesáhnout 100m2, s důkladně promyšleným vnitřním uspořádání. Dalším aspektem pak byl důraz na příznivou cenu. To byla pro mě velká výzva,“ říká architekt Pavel Horák ze společnosti Domesi a dodáva: “Základní model domu je nastaven tak, že i přes nezbytný komfort, který tato stavba nabízí, nepřesáhne základní pořizovací cena hranici tří milionů korun včetně DPH a spodní stavby.”
Neo Interiér 3

Více informací o projektu zde.

Konstrukce: NOVATOP SYSTÉM s využitím pohledového dřeva v interiéru

Dům má zažádáno o dotaci Zelená úsporám.
Návrh: Prodesi
Generální dodavatel: Domesi, certifikovaný NOVATOP partner

Publikováno 6.10. 2014

Fotogalerie

Všechny reference

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?