Přijďte si na veletrh i zahrát

Přijďte si na veletrh i zahrát

V expozici NOVATOP jsou pro vás připravené tablety, na kterých si můžete vyzkoušet tradiční a oblíbenou hru tetris, která spočívá ve skládání kostek do sebe. V této hře si pak můžete poskládat krásné výhry…Týdenní nebo víkendový pobyt v atraktivní moderní dřevostavbě Futura Freestyle, značkové cyklodresy anebo celoroční předplatné časopisu Dřevo&Stavby jediného časopisu o realizaci a bydlení v dřevostavbách u nás.

Na veletrhu si můžete v expozici NOVATOP také připomenout unikátní dřevěnou jeskyni, která prezentuje vlastnosti vrstveného dřeva do těch nejmenších detailů. Naproti tomu si můžete prohlédnout v životní velikosti hned dva domy postavené z NOVATOPu, a to v expozici společností Prodesi/ Domesi. V celé své kráse se představí domy s názvem Futura Freestyle a Futura Neo. Stačí si jen vybrat anebo se jen inspirovat pro vaše bydlení…

NOVATOP se za posledních osm let stal synonymem pro novou generaci dřevěných domů. Kombinuje v sobě vysoce vyspělou technologii, masivnost všech prvků a krásu dřeva v jeho přírodní podobě. NOVATOP je úspěšným příkladem, že moderní technologie mohou fungovat v dokonalém souladu s přirozeným životním stylem a šetrností vůči přírodě.

Tým NOVATOP se na vás těší v ostrovní expozici S6 ve středové hale.

Publikováno 7.2. 2014

Fotogalerie

Všechny reference

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?