RD Space a RD Family

Klíčová slova: ČR | Dřevostavby MC | RD PROJECT
RD Space a RD Family

RD SPACE

Menší rodinný dům moderního vzhledu pro 3-4 člennou rodinu s užitnou plochou 125 m2 a zastavěnou plochou 90 m2. Dům je řešen konstrukcemi v nízkoenergetickém standardu, které lze rozšířit až do kategorie pasivních domů.

V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, ložnice a pracovna. V podkroví jsou dva prostorné pokoje a pracovna s galerií. Obě podlaží disponují koupelnou, v přízemí je navíc samostatné WC. Úložné prostory jsou řešeny v jednotlivých místnostech vestavěnými skříněmi.

 

Space – řez

space_pudorys

Space – půdorys

space_schema_1

 

RD FAMILY

Větší rodinný dům s garáží klasického vzhledu pro 4-6 člennou rodinu s užitnou plochou 203 m2 a zastavěnou plochou 118 m2. Dům je řešen s konstrukcemi v nízkoenergetickém standardu, které lze rozšířit až do kategorie pasivních domů.

V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, dva pokoje a chodba s šatnou se vstupem do garáže. V podkroví jsou dva prostorné pokoje, ložnice, šatna a pracovna nad garáží. Obě podlaží disponují koupelnou, v přízemí lze alternativně řešit samostatné WC v technické místnosti. Úložné prostory jsou řešeny v jednotlivých místnostech vestavěnými skříněmi.

 

Family – řez

family_pudorys

Family – půdorys

family_schema

 

Architekti domů odpovídají na otázku, proč právě NOVATOP?

“Odpověď je jednoduchá, protože je to dřevo a dřevo my máme rádi. Více než dvacetileté zkušenosti v oboru dřevostaveb nás stále utvrzují, že rodinné domy ze dřeva jsou tou nejlepší volbou. A ne jen rodinné domy! A proč Novatop? Je to prostě  „deska“, se kterou je radost pracovat. Je jednoduchá, pevná, krásná…..”

 

Projekt: RD Project

Realizace: Dřevostavby MC

Publikováno 12.2. 2013

Fotogalerie

Všechny reference

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?