Salon dřevostaveb 2. – 5. února 2017 na Výstavišti v Praze Holešovicích

Klíčová slova: ČR

V rámci již 12. ročníku představí Salon dřevostaveb výběr nejzajímavějších realizací ze dřeva v Česku i na Slovensku. Staňte se součástí významné události podporující současnou architekturu a stavění s použitím dřeva – Salonu dřevostaveb 2017. Spoluúčastí na výstavě a jejím doprovodném programu získáte možnost zviditelnění Vaší práce a ateliéru. Jako každoročně bude mít tato nesoutěžní přehlídka premiéru na veletrhu Dřevostavby, který se v příštím roce koná 2. – 5. února 2017 na Výstavišti v Praze – Holešovicích. Po zbytek roku se pak výstava pravidelně představuje i v dalších městech České republiky a na Slovensku.

Máte-li zájem stát se součástí tohoto unikátního projektu zašlete nám, prosím, do pátku 5. října 4 fotografie v náhledové kvalitě a půdorys jedné či více Vašich staveb na e-mail salondrevostaveb@prodesi.cz.

Architektonickým studiím, jejichž práce budou vybrány do Salonu dřevostaveb 2017, následně zašleme elektronickou přihlášku, kde bude popis stavby a další detaily nezbytné pro prezentaci. Spolu s přihláškou poprosíme do středy 9. listopadu o dodání fotografií v rozlišení pro tisk pro účely publikace Ročenka dřevostaveb. Více informací o tomto projektu naleznete v přiloženém dopise.

Těšíme se na Vaše realizace!

Publikováno 12.9. 2016

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?