Salon dřevostaveb 2014 a aktuální Ročenka dřevostaveb

Klíčová slova: Salon dřevostaveb | veletrhy
Salon dřevostaveb 2014 a aktuální Ročenka dřevostaveb

Ročenka_drevostaveb_2013_obalkaSalon dřevostaveb 2014 se nezadržitelně blíží. Podobně jako v uplynulých letech představí tento projekt to nejlepší z oblasti moderní dřevěné architektury, co za uplynulý rok vzniklo. Letos se Salonu zúčastní celkem  41 staveb nejen z Čech, ale i ze Slovenska a Rakouska.  A NOVATOP je partnerem této unikátní přehlídky už potřetí.

9. ročník Salonu dřevostaveb je již tradičně hlavním doprovodným programem veletrhu Dřevostavby 2014. Návštěvníci tak mohou obdivovat projekty všech architektonických studií, která se do Salonu dřevostaveb zapojila. Vybrané stavby pak architekti veřejnosti představí v rámci cyklu přednášek pojmenovaných Mozaika dřevostaveb.

Těm, kteří se chtějí dozvědět něco zajímavého ze zahraničí, by neměla uniknout přednáška rakouského architekta Matthiase Heina. Příznivci domácí architektonické scény se mohou těšit na architekty Pavla Horáka a Václava Zahradníčka z architektonického studia Prodesi.

Zážitek z tohoto unikátního projektu si můžete vychutnat již nyní díky publikaci Ročenka dřevostaveb 2013, která je právě v těchto dnech v prodeji v e-shopu.

Po pražské premiéře se Salon dřevostaveb 2014 přesune do bratislavského Centra současné architektury a designu Archa.

Více informací o projektu SALON DŘEVOSTAVEB naleznete www.salondrevostaveb.cz

 

Publikováno 9.12. 2013

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?