Stavíme nízkoenergetickou dřevostavbu na vlastní oči!

Klíčová slova: 3AE | ČR | nízkoenergetický dům
Stavíme nízkoenergetickou dřevostavbu na vlastní oči!

Pro všechny zájemce o technologii NOVATOP, ale nejen pro ně, připravujeme se společností 3AE s.r.o. další DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ s možností zažít realizaci hrubé stavby domu na vlastní oči. Nenechte si jej ujít. Na místě tak budete moci vidět, jak rychle vyrůstá masivní celodřevěná konstrukce domu na připravené základové desce. Zároveň na všechny vaše zvídavé otázky bude připraven odpovědět tým odborníků z 3AE a specialista NOVATOP.

 

Kde? Rožmitál pod Třemšínem  (křižovatka ulic V cizině a Na chmelnici)
(GPS: 49°36’27.936″N, 13°51’44.988″E)

Kdy? 21. – 23. 6. 2011 bude probíhat výstavba 1. a 2. patra a v sobotu 25. 6. 2011 můžete navštívit již hotovou hrubou stavbu domu. Sobotní návštěvu města Rožmitál si můžete zpestřit místní historickou slavností „Den s českou královnou“.

rozmital02_fotogalerie_02

Co uvidíte?

Realizaci konstrukce minimalistického dvoupatrového rodinného domu s plochou střechou. Na základovou desku budou montovány obvodové stěnové komponenty NOVATOP SOLID tl. 84 mm. Skladba stropu této stavby bude tvořena stropními trámy 120/280mm, osazenými do výřezů v konstrukci obvodových stěn, které budou zaklopeny deskami OSB4 P+D tl. 25. Konstrukce střechy bude z krokví 80/280, osazených na nosnou konstrukci.

Stavbu domu bude provádět společnost 3AE s.r.o., která se zabývá návrhy staveb a jejich následnými realizacemi. Firma se soustřeďuje především na realizace nízkoenergetických a pasivních domů.
Ke konstrukci NOVATOP jsme se dopracovali po dlouholetých zkušenostech s jinými systémy dřevostaveb. NOVATOP, jako jeden z mála, byl schopen splnit náročné požadavky kladené na parametry moderních staveb. Je to moderní a vysoce efektivní řešení pro energeticky úsporné a ekologické bydlení. Jedná se o ucelený stavební systém, který je zárukou přesné, jednoduché a rychlé výstavby bez ohledu na roční období i počasí. NOVATOP je skutečně masivní dřevo!“ říká zástupce týmu 3AE.

Svou účast můžete potvrdit a dotazy na den otevřených dveří směřovat na:
Václav Pinďák
tel.: +420 774 221 682
e-mail: v.pindak@3ae.cz

Na video z montáže této dřevostavby se můžete podívat zde:

Další realizace 3AE se systémem NOVATOP:
Pasivní dům v Rožmitále – součástí této reference je i sekvenční video ze stavby a rozhovor s týmem 3AE,
Nástavba podkroví na rodinný dům – a jeho proměny v čase

Vizualizace poskytla společnost 3AE.

Publikováno 15.6. 2011

Fotogalerie

Všechny reference

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?