Přijďte si na veletrh Dřevostavby vybrat dům

Klíčová slova: veletrhy
Přijďte si na veletrh Dřevostavby vybrat dům

Příznivci dřevostaveb mají jistě ve svém diáři zaznamenáno datum 6. – 9. února 2014, kdy se bude na pražském holešovickém Výstavišti konat tradiční veletrh Dřevostavby 2014.

Jeho návštěvníci budou mít jedinečnou šanci vidět na vlastní oči hned dva typové domy z portfolia společností Prodesi/Domesi. V životní velikosti se zde návštěvníkům představí Futura Freestyle a Futura Neo a obě budou opět postavené z NOVATOPu.

Všichni návštěvníci si tak budou moci udělat dokonalý obrázek o komfortnosti a prostornosti těchto dvou domů a o možnostech technologie NOVATOP, která získává stále více příznivců z řad stavitelů dřevěných domů. Navíc budou mít neopakovatelnou příležitost setkat se zde s architekty, kteří domy navrhli.

.

foto_drevostavby_2014_domesi_maly

Futura Neo je koncipována pro dvě stavební technologie – „two by four“ (sloupková konstrukce) nebo NOVATOP (křížem lepené dřevo) s možností uplatnit v interiéru pohledové dřevo. Klient si také může vybrat konečnou úpravy fasády. K dispozici je varianta s klasickou fasádou či s částečným nebo úplným obložení dřevem. Díky použitým technologiím patří Futura NEO do kategorie pasivních domů.
Dům je navržen pro 3 – 4 osoby s dispozicí  5+kk a užitnou plochou 98m2 a splňuje všechny požadavky moderního bydlení.

Futura Freestyle je dům pro ty, kteří ani u typového domu nerezignovali na komfort moderního bydlení a design. Tento dům je o multifunkčním prostoru. Může sloužit jako rodinný nebo víkendový dům. Nosná konstrukce domu je navržena z NOVATOPu s velkou mírou pohledových konstrukcí v interiéru.
Dům je navržen pro 3 – 4 osoby s dispozicí 3+kk a užitnou plochou 76,5m2. Díky platformě II.NP lze užitnou plochu rozšířit až na 108m2 (4+kk). Celý dům je maximálně otevřen a propojen s exteriérem, zároveň však poskytuje potřebné soukromí.

Více informací o domech naleznete na stránkách našeho Certifikovaného NOVATOP partnera www.domesi.cz

www.domesi.cz

Publikováno 13.12. 2013

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?