Unikátní čtyřpodlažní expozice vyroste do výšky 13 metrů

Klíčová slova: ČR
Unikátní čtyřpodlažní expozice vyroste do výšky 13 metrů

Nejnáročnější expozice v historii čeká návštěvníky letošního veletrhu Dřevostavby, který se koná od 2. do 5. února na výstavišti v Praze Holešovicích.

Unikátní čtyřpodlažní dřevostavba vyroste do výšky 13 metrů a bude centrálním bodem celého veletrhu, který bude koncipován jako „město budoucnosti“ s ukázkami elektromobility, kvalitním jídlem, vybavením parteru apod. Cílem je ukázat, jako přidanou hodnotu do našich měst a životů mohou přinést odpovědné stavby ze dřeva.

Hlavní nosná konstrukce vznikne z prvků NOVATOP a dřevěného skeletu. O náročnou montáž v podmínkách výstaviště se postará certifikovaný tým Dřevostavby MC. Za celým konceptem města budoucnosti stojí tým Prodesi|Domesi.

V každém podlaží naleznete kompletně zařízenou zónu charakterizující čtyři základní symboly současného života. V přízemí bude kavárna, ve druhém podlaží moderní kancelář budoucnosti, ve třetím pak útulně zařízený byt a ve čtvrtém podlaží relax zóna.

To vše podpoří mezinárodní konference Grow UP! na téma velkých a vícepodlažních staveb ze dřeva, která se bude konat pod hlavičkou Salonu dřevostaveb  ve čtvrtek 2. února 2017 ve Střední hale Průmyslového Paláce. Mezi hlavní přednášející patří i francouzský technický poradce NOVATOPu  – Benoit Legouge, který představí nejúspěšnější projekty ve Francii.

Těšíme se na vás!

 

 

 

Publikováno 18.1. 2017

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?