Vzorový dům VESPER HOMES, u Brna

Klíčová slova: ČR | Vesper Homes | vzorový dům

Srdečně Vás zveme k návštěvě Obchodního centra VESPER HOMES

Při hledání cesty budoucího domova vaší rodiny je možné navštívit OC VESPER HOMES v Němčicích v blízkosti jihomoravské metropole Brno. Na vlastní kůži tak můžete zažít pocit z plnohodnotné dřevostavby a navíc se přesvědčit o preciznosti provedení stavby na klíč. Protože čemu oči neuvěří, ústa už nepřemluví. Soulad architektonického a stavebně konstrukčního řešení, volba materiálů a zodpovědný přístup ke všem detailům demonstrují kvalitu, s jakou mohou klienti společnosti VESPER HOMES při realizaci svého projektu počítat. Koncepčním přístupem a kompetentním špičkovým týmem odborníků se snaží uspokojit všechna klientova přání.

K vidění jsou vzorky zůzných konstrukčních řešení stěn ze systému NOVATOP.

Architektura a konstrukční řešení této moderní dřevostavby byly výsledkem příkladné spolupráce architekta Mario Artaria a firmy VESPER HOMES s.r.o. Úkolem bylo vytvořit jednoduchý a přitom architektonicky zajímavý koncept, který nyní dokazuje, že v jednoduchosti je krása i jakási nadčasová přitažlivost. Tento rodinný dům je navržen a postaven v nízkoenergetickém standardu s potřebou tepla na vytápění 50kWh/m2 a rok. V tomto duchu bylo přistupováno i k návrhu tepelně technických a stavebně fyzikálních charakteristik. Koeficient prostupu tepla obvodovou stěnou i střešní konstrukcí je U = 0,16 W/m2K. Vzduchotěsnost obálky budovy byla naměřena n50= 0,9 h-1. Dřevostavby nové generace, jako je tato, mají dokonalé předpoklady pro splnění podmínek úsporného a zdravého bydlení.

Pro více informací a osobní schůzku kontaktujte našeho Certifikovaného NOVATOP partnera: Obchodní cetrum VESPER HOMES s.r.o., Pod hospodou 2, 691 63 Velké Němčice
Mobil: +420 725 877 499
E-mail: oc@vesperhomes.cz

Sídlo: VESPER HOMES s.r.o.
Julia Fučíka 97/101
795 01 Rýmařov
Tel: +420 554 219 079
Fax: +420 554 219 080CNTP_logo
Mobil: +420 606 769 152
E-mail: info@vesperhomes.cz
www.vesperhomes.cz

Publikováno 24.5. 2010

Fotogalerie

Všechny reference

Kam dále

Co je NOVATOP?

Kolik to stojí?